Ana Sayfa

  Ekonomik Çelik Kapılar

  Ekstra Çelik Kapılar

  Lüks Seri Çelik Kapılar

  Apartman-Villa Kapıları

  Amerikan Kapı

  Firmamız

  İletişim


  
 

   Firmamız 1996 yılında İstanbul Bahçelievler şirinevler'de TORUN ÇELİK KAPI olarak kurulmuş, TORUN tescilli markası ile ekonomik seri statik boyalı çelik kapılar, ahşap kaplamalı lüks çelik kapılar ve apartman dış kapılarının üretimine başlamıştır.Apartman çelik kapıları, bina giriş kapıları, dış çelik kapılar, villa dış kapıları ve daire giriş kapıları imalatı yapan firmamı forforje kapılar da imal etmektedir.

        Firmamız çelik kapı üretmenin aynı zamanda sosyal bir sorumluluk olduğunun farkında olup çelik kapı üretmenin değil her zaman en güvenli çelik kapıyı üretme amacıyla faaliyetlerine devam etmektedir.
       Bu nedenle tüm çelik kapılarımız ölçülere özel olarak imal edilmekte, güvenli-ekonomik-estetik  kavramlarında önem sırasını ihmal etmemektedir.En ekonomik çelik kapı yerine en güvenli ancak fiyatı yönü ile bütçenize uygun kapılar üretmekteyiz.TORUN ÇELİK KAPI bunu güncel üretim teknolojisi ve tecrübeli teknik personeline borçludur.
          

         İstanbul ilinin bütün ilçelerine hizmet vermekte olan TORUN ÇELİK KAPI İstanbul halkının son yılarda artan  ev ve işyerlerinde güvende olma ihtiyacını gözünün arkada kalmayacağı şekilde karşılarken İstanbul halkından gördüğü büyük ilgi her geçen gün artmaktadır.
         
           Firmamız müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kendini sürekli yenilemeyi, müşterisi için doğru, uygun ve sağlıklı çözümler üretebilmek için araştırmacı ve seçici olmayı kendisine ilke edinmiştir

çift kanatlı kapı

sokak kapısı

ofis giriş kapısı

apartman kapısı